Spotkanie z misjonarzem z Kongo

Od soboty do wtorku 29 marca 2011r. w naszej kaplicy trwały Rekolekcje wielkopostne.

Prowadził je misjonarz z Kongo. W jednym dniu spotkał się z przedszkolakami  aby im przedstawić jak żyją dzieci w Afryce w Kongo. Mieliśmy okazję dowiedzieć się jak się bawią , jakie noszą imiona. jak uczą się pisać w piaskownicy, jak pracują dla rodziny i jak ciężkie mają życie.Usłyszeliśmy modlitwę w 5 językach również w dwóch afrykańskich. Poznaliśmy życie naszych rówieśników z opowiadania Ojca misjonarza z Kongo oraz z albumu misyjnego , jeszcze bardziej zapaliliśmy się do pracy na rzecz dzieci misji. Już najbliższy kiermasz wielkanocny urządzimy z myślą o dzieciach misji.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.