Mini ZOO w naszym Przedszkolu

Przedszkolaki mają okazję poznawać życie zwierząt oraz na co dzień obcować z przyrodą.

Wiele lat w przedszkolu obserwowaliśmy życie rybek w przedszkolnym akwarium oraz opiekowaliśmy się ptakiem ryżowcem. Obecnie w przedszkolu opiekujemy się świnką morską, a po świętach Wielkanocy przybył nowy mieszkaniec naszego przedszkola „Zbysio”. Króliczek jest wesoły i natychmiast polubił dzieci a dzieci polubiły ” Zbysia”. Noszą mu  trawkę i inne smakołyki a „Zbysio” bryka po placu przedszkolnym razem z dziećmi. Stał się ulubieńcem przedszkolaków.Nowy nabytek zawdzięczamy pani Paulinie, która bardzo kocha zwierzęta i raduje się gdy dzieci maja okazję bliżej poznać je. Dziękujemy.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.