Wycieczka do Wioski Indiańskiej

14 września 2011r  Przedszkolaki bawiły się w Wiosce Indiańskiej „Tatanka” w Małej Solce. Powitał nas wódz „Indian” i zaprosił do wspólnej zabawy.

W ziemiance indiańskiej zapoznaliśmy się z  eksponatami plemion indiańskich, bawiliśmy się przed tipi, pomalowano nam twarze po indiańsku, braliśmy udział w zawodach sportowych, w strzelaniu z łuku i pchnięciu dzidą, w zwijaniu żółwika i innych atrakcyjnych zawodach, nie zabrakło też indiańskich pieśni i tańców, oraz ogniska z kiełbaskami. Oglądaliśmy zwierzęta w mini zoo, oraz bawiliśmy się na placu zabaw.Wróciliśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi z bransoletkami i koralikami indiańskimi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.