Kolędowanie 2011/2012

Tradycją Bożonarodzeniową jest kolędowanie. Przedszkolaki w przeddzień ostatniego dnia kończącego się roku 2011, wyruszyły kolędować Jezusowi.

Śpiewały kolędy przy szopce przy katedrze i w Katedrze oraz przez cała drogę w busie.Obowiązkowo nawiedziliśmy pomnik Jana Pawła II, Grób Nieznanego Żołnierza i ruszyliśmy „Serce Łodzi” czyli dzwon. Spacerowaliśmy ul. Piotrkowską. podziwiając jej wspaniałości i bogaty świąteczny wystrój, obowiązkowo odwiedziliśmy pomnik J. Tuwima i wyrecytowaliśmy: „Lokomotywę”, wysłuchaliśmy hejnału z okna Urzędu Miasta o godz. 12, przeszliśmy przez Urząd Miasta ku zdziwieniu wielu i wróciliśmy na smaczny obiad.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.