Święto Rodziny

2 czerwca w przedszkolu odbyło się wielkie spotkanie Rodzin.

Dzieci przedstawiły program artystyczny, starszaki pokazały legendę o mieście Łodzi, ogłoszono ostateczne wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego i plastycznego” Moja mała Ojczyzna- mieszkam w mieście Łodzi”, wspólny taniec z Mamą, grillowanie i wreszcie wielki smakowanie przyniesionych przez rodziców ciast, przysmaków i innych pyszności. na koniec pokaz straży pożarnej zorganizowanej przez mamę Oli. dzieci miały okazje zapoznać się z bliska z wozami strażackimi, wyposażeniem, nałożyć hełmy, obejrzały pokaz tworzenia piany dla ochłodzenia ściany ognia.Pani Małgosia zorganizował 2 ogromne namioty, które skutecznie chroniły nas od chłodu i wiatru. Dziękujemy!!!

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.