Przygotowanie dekoracji do Uroczystości

Pracujemy pełną parą.

 

W tle zajęć słychać radosny śpiew dzieci: „Babci i Dziadka przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana  to para, bardzo kochana, przez wszystkie dzieci jest szanowana”. W oczach śpiewających dzieci widać radość, na twarzach uśmiech, a ich małe rączki intensywnie pracują. Każde dziecko z masy solnej robi przepiękne „SERDUSZKO” dla swojej Babci. Serduszko to ozdabia, a następnie w ogromnym skupieniu wkleja tam swoją twarzyczkę. Tym prezentem dziecko pragnie Babci podziękować za jej ogromną miłość i poświęcenie. Dla Dziadka z masy solnej robią „DOMINO” i marzą tylko o jednym, że jeszcze 21 stycznia zagrają ze swoim kochanym Dziadkiem. I rzeczywiście tak było!!! W naszym przedszkolu zajęcia plastyczne połączone są zawsze z muzyką. Jest ona nie tylko tłem stwarzającym nastrój do pracy, ale ona inspiruje dzieci do pomysłowosci, ktorą przelewają na karton, plastelinę czy masę solną. Tak więc muzyka połączona z plastyką to żródło radości, odprężenia, zabawy, rozwoju fizycznego oraz pozytywnej energii.

 

 

Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.