Praca farbami GLASS DECO

17 kwietnia dzieci w trzech grupach pracowały nad przygotowaniem prezentu dla swoich Rodziców.

W tle słychać muzykę i wzruszające słowa: „Możesz być nawet mistrzem świata, tylko do domu szybko wracaj… weź mnie, weź mnie na ręce, mnie nie potrzeba nic więcej… przytul mnie…” Dzieci śpiewają a ich rączki nakładają folię na wzór kwiatka, motylka, ptaszka… Następnie nakładają spinacze tak, by folia nie poruszała się. Biorą do ręki czarną farbę konturówkę  i obrysowują dokładnie wzór. Wiedzą, że kontur musi być dość gruby i ciągły. Potem suszą suszarkami. Następnie kolorowymi farbami witrażowymi GLASS DECO wypełniają przestrzenie tak, by nie było pustych miejsc. Tak ukończony witraż pozostawiają do wyschnięcia do dnia następnego. Jutro odkleją witraż od folii i nakleją na szklance, która będzie w ich domu służyła jako serwetnik. Warsztaty prowadzi Pani Renia Makowska wraz z Siostrami. Dzieci są radosne, staranne, skupione i rozśpiewane. Mówią, że chcą ucieszyć bardzo swoich Rodziców…

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.