Technika decoupage i sospeso

24 kwietnia do przedszkola przyjechała Pani Kasia Polinceusz, Mamusia naszego Absolwenta Macka.

Dzieci lubią pracować z Panią Kasią. W tle słychać słowa piosenki: „A ja wolę moją mamę, co ma włosy jak atrament, złote oczy jak mój miś… Mama dobrze wie, mama mówi, że… Za twój uśmiech mamo, za Twe dłonie tato, które nieraz dały w kość… To dzięki Wam wspanialszy jest mój świat… Niech dobry Bóg Was strzeże, niech Wam da siłę i zdrowie, byście mogli żyć sto lat…” Ileż radości na twarzach dzieci, ile skupienia i ekspresji, by wykonać dla Rodziców najpiękniejszy prezent. Dzieci otrzymują szklankę, serwetki, klej i pędzle. Znaną już techniką decoupage robią flakonik. Tego dnia sześciolatki poznają jeszcze nową technikę sospeso, formowanie folii sospeso na ciepło. Technika ta bardzo dzieci zainspirowała.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.