Spotkanie z wierszami J. Tuwima

Pani Wanda Neumann- absolwentka PWST w Łodzi, dziś Aktorka i Dyrektor Teatru Wybrzeże, laureatka wielu nagród artystycznych, recytowała i grała w naszym przedszkolu bajki Juliana Tuwima: Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Rzepka, Pan Hilary, W  aeroplanie, Kotek, Pan Tralaliński, Grzesio kłamczuch.

Było bardzo wesoło. Dzieci odbyły długą podróż lokomotywą i aeroplanem. Zapamiętały, że każde kłamstwo się wyda. Uczyły się wspólnej zabawy i współpracy. Bardzo intensywnie podążały za morałami Juliana Tuwima.

W Łodzi rok 2013 jest poświęcony twórczości wspomnianego Autora wierszy i bajek. Przedszkolaki postanowiły przedłużyć tę chwilę, bawiąc się w aktorów na zakończenie roku przedszkolnego. Wybrały też sobie niektóre ze wspomnianych utworów Juliana Tuwima. Ciekawi jesteście tytułów? Już niedługo je poznacie… 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.