Wielki Piknik Rodzinny

27 maja Piknik Rodzinny. W wierszach i piosenkach, w zabawach i tańcach, dzieci wyraziły swoje gorące życzenia Rodzicom.

 

Potem była wielka wspólna zabawa dzieci z Rodzicami, Babciami, Dziadkami oraz Rodzeństwem. Zabawę prowadzili: Pani Magda i Pan Tomasz. Potem niezapomniany smak ciastek, sałatek, soków i gorącej kiełbasy z grilla. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, ale w sposób szczególny: Mamusi Szymona Bryszewskiego za pożyczenie odkurzacza przemysłowego; Rodzicom Tomka Nowackiego za drzewo na altankę, za kwiaty i rożne przepiękne rekwizyty; Tatusiowi Emilki Zwierzchowskiej za profesjonalne oświetlenie sceny i Aktorów; Tatusiowi Antosia Wolińskiego za skoszenie łąki i prace w naszym „Teatrze Stodoła”. Oto dlaczego było aż tak rodzinnie, aż tak wesoło!!!  Radość tego dnia upamiętniona na filmiku w zakładce  Nasze dzieła.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.