Nadszedł czas pożegnać się

Zakończenie roku przedszkolnego.

24 czerwca 2013r. Rodzice naszych Przedszkolaków zobaczyli szlachetną dumę, radość i uśmiech w oczach własnych pociech podczas wierszowania, śpiewów, tańców i odbierania dyplomów. Zobaczyli jak dzieci młodsze i starsze stanowią jedną wielką „przedszkolną rodzinę”. Ale też i Rodzice pokazali swoim dzieciom, że kochają to przedszkole i kochają Siostry. To bardzo piękna lekcja wychowawczo- formacyjna dla dzieci. Rodzicom dziękujemy za słodycze i napoje, za przepiękny i wartościowy prezent na rzecz przedszkola oraz za okazałe czerwone róże i milutki upominek dla każdej siostry. Z ogromną radością umieszczamy na naszej stronie dedykację jaką otrzymała każda Siostra imiennie od dzieci i Rodziców i wołamy: można i trzeba budować pozytywne i twórcze relacje Rodzic- Nauczyciel.   Kochana Siostro, będziemy o Tobie pamiętać, gdy walczyć będziemy o prawdę. Będziemy z Tobą iść, gdy żyć zaczniemy naprawdę. Będziemy śpiewać pieśń, że nauka jest ostoją naszą. Będziemy słowo nieść, że mądrość wcale nie boli. Dziękujemy za opiekę i troskę, za słowa otuchy, uśmiech i przytulenie na co dzień i w trudniejsze dni. Dziękujemy za wiedzę, rozwój religijny i duchowy, za to, że rozbudzałaś w nas ciekawość świata, że wpajałaś w nas zasady i prawdy, kształtowałaś świat wartości, odkrywałaś w nas talenty i pomagałaś je rozwijać. Dziękujemy  że mogliśmy poczuć się aktorami, artystami, wygranymi i wyróżnionymi.  Najważniejsze jest to, że wszyscy razem i każdy z nas z osobna, był dla Ciebie kimś ważnym. (tu nastąpiły podpisy imienne wszystkich dzieci wraz z Rodzicami).  W zakładce  Nasze dzieła umieszczamy filmiki z dnia zakończenia roku 2012/2013 w naszym przedszkolu.

 

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.