Niezapomniana wycieczka- niezmordowani turyści…

Twarzą w twarz ze zwierzętami egzotycznymi…

27 czerwca 2013  nasze przedszkolaki zobaczyły egzotyczne zwierzęta z pięciu kontynentów w ZOO SAFARI w BORYSEWIE. Była to dla nich wielka przygoda, wspaniała zabawa i idealny relaks. W sali edukacyjnej dzieci spotkały się z żywym żółwiem i żywymi wężami, ale i to nade wszystko z miłą Panią i Panem prowadzącymi zajęcia. Kolejką ZOO odbyły długą podróż po rozległych terenach ogrodu. Podczas przejażdżki bardzo życzliwy Pan opowiadał dzieciom o białych tygrysach bengalskich, białych lwach, antylopach, bawołach indyjskich, kangurach, strusiach, wielbłądach dwugarbnych, zebrach, foce i wielu innych zwierzętach. W MINI ZOO przedszkolaki głaskały kózki miniaturki, owieczki kameruńskie i i inne zwierzątka. Piekły a następnie z wielkim apetytem konsumowały kiełbasę pieczoną i to przez siebie, na ognisku. Wszystkie przeżycia i niewypowiedzianą radość z tej wycieczki ukazują zamieszczone zdjęcia oraz dwa filmiki: „Jak cudowny jest nasz Stwórca cz.1” oraz „Niezapomniana wycieczka- niezmordowani turyści cz.2”. Filmy te są zamieszczone w zakładce Nasze dzieła- filmy

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.