W zdrowym ciele, zdrowy duch

Przedszkolaki uwielbiają zabawy i ruch na świeżym powietrzu.

Na naszym ogrodzonym placu zabaw przybyły w tym roku dwie altany. W jednej są dwa stoliki i ławki. Tu dzieci układają puzzle, bawią się w lecznictwo ziołami oraz odpoczywają po meczach piłki nożnej. W drugiej altanie znajduje się basen z piłkami. Te własnie altanę zrobił dziadek Pawła, Mateuszka oraz Adasia. Nie tylko Jego wnukowie cieszą się pod jej dachem. To miejsce chroni dzieci przed żarem słońca. Panu Radwańskiemu dziękują wszystkie przedszkolaki i Siostry. Dziękujemy też Rodzicom Tomaszka Nowackiego za drzewo na tę altanę. Zobaczcie jak szczęśliwe są nasze twarze i jak bardzo bezpieczne są nasze główki… Bardzo dziękujemy… „Wiemy, że każdy człowiek: zwykły i szycha, świeże powietrze dla zdrowia połyka…” Na placu zabaw pracują wszystkie nasze mięśnie, wzmacnia się nasz układ kostno- stawowy. Gdy wracamy z placu zabaw na obiad, wszystko nam smakuje, a zjadamy tyle, że w garnkach często zupy i mięsa brakuje- ha! ha! ha!- dobrze, że Bóg nam powietrze dał…


 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.