Bajeczny czas na Strykowskiej…

W naszym przedszkolu w dniach 1-14 lipca bawimy się i odpoczywamy. Mamy wakacje!!! Prawdziwe wakacje!!!

„Budujemy zamki z piasku, pełno u nas śmiechu, wrzasku. Są maluchy i starszaki, gwar i śmiech nie byle jaki. Kochamy słońce, kochamy drzewa. Kochamy kiedy ptaszek nam śpiewa. Kochamy także śpiewać sami, ponieważ piosenek bez liku znamy.” Lubimy robić sami śniadania, piec kiełbaski i wcinać pyszne dania. ach ta wizyta w domu koleżanki Sary, te pyszne urodzinowe lody, ciastka, cukierki, napoje i te serdeczności Jej Rodziców, Babci jednej i drugiej, to wszystko bardzo umila nam życie. Urodziny Karola i gest Jego serdecznej Mamy- to wszystko cieszy nas i bawi. Pamiątkowe zdjęcia, zabawy, wizyty starszych naszych kolegów i koleżanek, aż tyle wakacyjnych atrakcji tu mamy… Ale u nas bajkowo… przyznajcie to sami…

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.