Bóg czuwa wysoko, w przedszkolu jest spoko

26 września dzieci 3 i 4 letnie zostały pasowane na RADOSNEGO PRZEDSZKOLAKA, natomiast 5 i 6 latki na STARSZAKA.

Wiersze i piosenki rozradowanych Przedszkolaków, obecność Rodziców, Rodzeństwa, Babć, Dziadków, Pani Uli Pakuły, Pani Magdy oraz Sióstr, dekoracja i przeróżne rekwizyty sprawiły, że był to czas wielkiej integracji naszej przedszkolnej wspólnoty. To wielkie i bardzo radosne spotkanie, ten kolejny etap adaptacji dzieci, dla Rodziców oraz Sióstr jest kolejnym wezwaniem: KAŻDE DZIECKO JEST CUDEM ZADANYM, dlatego będziemy je podlewać oraz tańczyć i śpiewać. Zob. filmiki: 1) Pasowanie- wielkie świętowanie, 2) Zabawa integracyjna w dniu Pasowania.


 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.