Konkurs na najpiękniejszy różaniec

We wrześniu A. D. 2013 w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs na „Najpiękniejszy Różaniec”, do którego zaproszono Przedszkolaków oraz Ich Rodziców.

Celem konkursu było zainteresowanie Rodzin związanych z przedszkolem modlitwą różańcową. Rodzina, która odmawia Różaniec, odtwarza w swoim domu klimat Domu Świętej Rodziny z Nazaretu. Konkurs polegał na oryginalności pomysłu oraz na dokładności wykonania podjętego dzieła. Do zrobienia Różańca wykorzystano przeróżne materiały: kasztany, żołędzie, dziką różę, jarzębinę, fasolę, ciecierzycę, popcorn, rodzynki, żelki, cukierki, masę solną, modelinę, plastelinę, drzewo, papier, farby, klej, sznurki, żyłki, śrubki, najprzeróżniejsze koraliki. 17 października wszystkie prace obejrzał Ojciec Artur- Pasjonista, który w obecności Sióstr pracujacych w przedszkolu wyłonił zwycięzców. Podkreślał oryginalność pomysłów, staranność, pracochłonność oraz estetykę. Ojciec Artur miał nie lada problem. Wszystkie Różańce są piękne. Ostatecznie przyznał  I miejsce:  Jaś Szuszkiewicz, Bartek Littmann, Tomek Nowacki i Kuba Śliwkiewicz. II miejsce: Szymon Bryszewski, Karolinka Ciotucha, Lila Kapusta, Karol Michalak, Karol Borkowski, Melania Tulin, Marcel Jurkiewicz, Maja Kucińska, Filip Kowalski, Antoś Woliński. III miejsce: Weronika Kowalska, Amelka Bejmert, Hubert Wrzesień, Adaś Tryb, Maja Lepa, Emilka Zwierzchowska, Rafał Pakulski, Aleksander Bem oraz Paweł i Wojtek Bukowieccy. Pozostałe dzieci otrzymały wyróżnienia; wszystkim serdecznie gratulujemy!


 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.