Konkurs „PALMA WIELKANOCNA”

Celem konkursu było kultywowanie obrzędów i tradycji Wielkanocnych oraz promowanie talentów plastycznych.

Konkurs został rozstrzygnięty w trzech kategoriach: 1) Palma tradycyjna- palma wykonana według tradycyjnych wzorców, przy użyciu takich materiałów jak: bazie wierzbowe, bukszpan, naturalne kwiaty i zioła, różnokolorowe wstążki, nawiązujące swoją barwą do przyrody, obrzędów liturgicznych; I miejsce: Rafał i Emilka, II miejsce: Maja, III miejsce: Hubert.  2) Palma najwyższa- oceniana była długość palmy mierzona od jej nasady do czubka oraz estetyka;I miejsce: Bartek, II miejsce: Kamil, III miejsce: Maja. 3) Palma oryginalna- oceniane były walory estetyczne palmy, pomysłowość i dbałość o szczegóły oraz ogólna prezencja; I miejsce: Jaś, II miejsce: Helenka, III miejsce: Kuba.  Spośród prezentowanych palm wybrano palmę najładniejszą, którą otrzymali Kuba i Mateusz. Zostało przyznane również jedno wyróżnienie dla Mateusza. Była radość, brawa, były gratulacje, ale o dziwo… kilka łez też się pojawiło. Czy to wzruszenie? Ależ nie!!!  Następnej okazji do nagrody już ja nie przegapię!!!

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.