Bóg kocha mnie- ja o tym dobrze wiem…

Jedną z najbardziej istotnych tajemnic chrześcijaństwa jest tajemnica Mszy Świętej. Kolejna Msza Święta 13 listopada o godz. 15.30- zapraszamy.

Wiedzą o tym wszyscy chrześcijanie podnosząc rangę Eucharystii do czegoś szczególnego i wyjątkowego. Pozostaje jednak bardzo ważne pytanie: czym jest owo „coś” niezwykłego? Czy tak naprawdę wiemy, co dzieje się podczas Eucharystii i co ważne- czy jesteśmy w stanie wytłumaczyć komukolwiek, chociażby naszym Przedszkolakom, czym jest Msza Święta i dlaczego powinniśmy na nią uczęszczać? Raz w miesiącu dzieci i ich Rodzice uczestniczą we Mszy Świętej. Pierwsza- na rozpoczęcie roku była 16 września o godz. 15.30.

 

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.