„Medicus” w naszym przedszkolu

6 października nasze przedszkole przystąpiło do realizacji programu Grupy Ratowniczo- Medycznej Medicus.

Program ten ma za zadanie oswoić dzieci ze służbami ratunkowymi oraz wpoić właściwe zasady prawidłowego postępowania w obliczu sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Ratownik- Pan Jacek Grybalow- oswajał dzieci ze służbami ratunkowymi oraz wpajał zasady prawidłowego postępowania w obliczu sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Przedszkolaki poznały całą zawartość torby ratowniczej. Pan Jacek angażował wszystkie dzieci do aktywnego udziału w spotkaniu poprzez pokazywanie ilustracji i zagadki. Dobre odpowiedzi nagradzał naklejkami oraz przybiciem „piątki”.

Patrz film:  Wiem gdzie i jak pomocy szukać mam… 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.