Teatr Eden w naszym Przedszkolu- Opowieść Wigilijna

Adaptacja jednej z najsłynniejszych opowieści Karola Dickensa.

Jest to historia o głębokim doświadczeniu i przemianie Ebenezera Scrooge’a. Ponury samotnik nie kocha ludzi, tylko swoje pieniądze. W noc wigilijną ukazują mu się duchy; pod ich wpływem Ebenezer zmienia zdanie o ludziach i otaczającym go świecie. Staje się serdecznym i ciepłym człowiekiem, otwartym na potrzeby innych. Spektakl pokazał Przedszkolakom, że nie pieniądze lecz miłość i rodzina są dla każdego człowieka najważniejsze. Doskonała gra aktorska, oryginalna oprawa muzyczna wraz z 4- planową scenografią, pozostawiły w sercach i umysłach dzieci niezapomniane wspomnienia.

Kategoria: Goście, Teatr  Tagi: ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.