Dzień Rodziny

13 czerwca przybyli do przedszkolnego „Teatru Stodoła” Wspaniali Goście: Rodzice, Babcie, Dziadkowie i Rodzeństwo, dla których dzielne przedszkolaki i przedstawiciele  Zacnych Gości, pod opieką swoich sióstr wychowawczyń przygotowali niespodziankę – antyartystyczne występy oraz symboliczne podarunki.

Rodzice na stolach rozłożyli domowej roboty ciasta, sałatki, małosolne ogórki, soki i wodę mineralną; przedszkole  zakupiło kiełbaski bez konserwantów, chlebek i bułeczki na zakwasie. Nie zabrakło baniek mydlanych, balonów, waty cukrowej, artystycznego malowania twarzy oraz zabawy. To był bardzo Rodzinny Dzień. Popatrz na Ikonę i posłuchaj co mówi Tobie serce… Zobacz też filmiki  pt. „Dzień Rodziny” ;  „Czas to miłość” oraz  „Zabawa integracyjna”.

Kategoria: Dzień Rodziny
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.