Niezapomniana rewizyta na Żuczej

26 czerwca nasze Przedszkolaki udały się z rewizytą do Przedszkola na Żuczej. Po serdecznym przywitaniu i krótkiej wspólnej zabawie każdy przedszkolak wrzucił do ogniska ziemniaka zawiniętego w folię. Z radosnymi buźkami ruszyliśmy na wycieczkę nad stawy. Wyprawa po lesie, liczne zabawy:  podchody, zbieranie skarbów i poznawanie bogactw leśnych tak bardzo wszystkich  absorbowało, że czas płynął jak błyskawica. Po powrocie Siostry zaprosiły nas do sali przedszkolnej na spotkanie z przesympatycznym żółwikiem, a następnie na smaczne pieczone ziemniaki i przepyszny deser.  Dzieci i Siostry po wspólnej zabawie na placu przedszkolnym pożegnały się i ze śpiewem na ustach wróciliśmy z uroczej sąsiedzkiej gościny z nadzieją, że  Żucza przyjedzie do nas…

Zobacz filmik

 

Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.