Arka Noego…

23 lutego odbył się spektakl podczas którego dzieci angażowane są przez aktorów do budowy biblijnej Arki oraz opieki nad zwięrzętami. Pokazanie dzieciom na czym polegają dobre uczynki jest głównym celem tego przedstawienia. Prowadzone przez aktorów dialogi z przedszkolakami w taki sposób, aby mali widzowie potrafili odróżnić, co jest dobre, a co złe. Kolejną wartością, którą ukazuje ten spektakl, jest szacunek do drugiego człowieka. Mali widzowie uczą się, że nie można wyśmiewać się z czyjejś pracy. Nie brakuje w tym spektaklu wielu humorystycznych wątków i odpowiednio dobranej muzyki, co zaowocowało wspaniałą zabawą.

Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.