Turniej szachowy…

26 stycznia i 2 lutego starszaki z Przedszkola Sióstr Pocieszycielek NSJ rozegrały Noworoczny Turniej Szachowy. W szranki stanęła cała ośmio osobowa grupa. Rywalizowacja odbyła się systemem kołowym czyli każdy mierzył się z każdym jeden raz. Każdy uczestnik rozegrał po 7 partii z użyciem zegara szachowego. Za zwycięstwo można było zdobyć 3 punkty, za remis 2, a za przegraną 1. Bezkonkurencyjny okazał się Franek, który wygrał wszystkie pojedynki. Drugie miejsce zajął Marcin, który wygrał wszystkie partie z wyjątkiem meczu rozegranego z Frankiem decydującego o zwycięstwie w turnieju. Podium zamknął Kacper, zajmujące trzecie miejsce. Kolejne miejsca zajęli Artur, Amelka i 6 miejsce ex quo Ania, Amelka i Wiktoria.

Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.