Teatr Eden gościł w naszym przekszkolu!

Pełen humoru spektakl teatralny oparty na znanej wszystkim przypowiesci o synu marnotrawnym gościł w naszym przedszkolu wraz z Teatrem Eden.

Spektakl wyjaśnia dzieciom, że prawdziwym skarbem jest rodzina oraz miłość, uczy posłuszeństwa wobec rodziców, tłumaczy małym widzom, że nie szata zdobi człowieka oraz wyjaśnia kim jest prawdziwy przyjaciel.

Humorysteczne sceny, improwizowane dialogi aktorów z publicznością tworzą wspaniały spektakl, który na długo pozostanie w pamięci.

Tak o spektaklu pisze Teatr Eden, ale słowa nie ukazują wszystkich emocji, jakie towarzyszyły naszym przedszkolakom.

Zapraszamy do obejrzenia relacji: