Kino Sferyczne – czyli poznajemy tajemnice drzew…

Każdy z nas wie, że drzewa są niezbędne by chronić różnorodność biologiczną oraz podtrzymywać życie na planecie, jednak DLACZEGO tak jest? Co wiemy o fotosyntezie, zmianach tlenu i strukturze drzew od korzeni do liści? Jak drzewa otrzymują energię słoneczną? Dlaczego rosną? W jaki sposób, wbrew grawitacji, woda przedostaje się od korzeni do liści na wierzchołkach drzew? Na te oraz inne pytania odpowiedzą bohaterowie filmu: dociekliwa i miła biedronka Dolores oraz wyjątkowy świetlik Mike. Razem z nimi dzieci wyruszyły w podróż do cudownego świata przyrody, by odkryć największe tajemnice drzew!Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.