Teatrzyk u Sióstr…

17 maja do naszego przedszkola przybyli aktorzy z Teatru „AKADA” z Suwałk, by zabrać dzieci „W podróż do krainy zagadek”. Bohaterem przedstawienia była dziewczynka, która nie lubiła książek. Jej jedynym marzeniem było otrzymanie w prezencie na urodziny laptopa. Jednak zamiast komputera dostała książkę. Z tego powodu była bardzo rozczarowana i zła, ponieważ nie lubiła czytać. Wkrótce dziewczynka znalazła się w czarodziejskiej krainie, z której mogła wrócić tylko pod warunkiem, że rozwiąże zagadki. Nasze przedszkolaki chętnie pomagały czarować i rozwiązywać zagadki. Wiedziały, że książki są ważne w życiu człowieka i mogą być niezwykle fascynującą podróżą do krainy fantazji. Spektakl bardzo podobał się dzieciom, zawierał wiele edukacyjnych wartości i scen humorystycznych. Przedstawienie promowało nie tylko czytelnictwo, ale również zwracało uwagę na to, gdzie można znaleźć ciekawe informacje. Uświadamiało również najmłodszym, że poszerzając swoją wiedzę można osiągnąć upragniony cel.

Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.