WYCIECZKA DO DOBROWIANEK

Bliskość natury, dzika przyroda, spokój i relaks. To coś, czego szuka wielu z nas, a tym bardziej dzieciaki.

Chcąc rozbudzić, pielęgnować i wzmacniać zainteresowania światem zwierząt, zorganizowana została w dniu 13.09.2023r. wycieczka do „Mini Zoo” w Dobroniu dla 5-6 latków.

Zwiedzanie rozpoczęło się od spaceru po małym zoo, gdzie dzieciaki obserwowały różne zwierzęta. Były to: renifery, alpaki, kozy pigmejskie, kangury, mary patagońskie, strusie afrykańskie, wielbłąd jednogarbny, jeżozwierze, skunksy, strusie emu, a także ptactwo domowe i egzotyczne.

Na spacerze z przewodnikiem przedszkolaki mogły pogłaskać i nakarmić zwierzęta,
a nawet przejechać się na kucykach. Te atrakcje sprawiły naszym milusińskim najwięcej radości.

Zajęcia ze zwierzętami okazały się doskonałą formą przyswajania wiedzy, zdobywania doświadczeń, które będą (mamy nadzieję) owocować w dalszej edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na YT z naszej wycieczki: https://youtu.be/SeQ7psYR2KI

Kategoria: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.